We hebben het kaartje succesvol op je verlanglijstje gezet.
Sluitsticker zachte aquarel met ster
4 cm per sluitsticker
of zet op je verlanglijstje
€ 5,95 per vel
Watercolor wolk in grijs groen blauw tinten
Verzend je geboortekaartjes extra mooi in enveloppen dichtgeplakt met een sluitsticker in dezelfde stijl als je geboortekaartjes. Deze sluitzegel gedecoreerd met een ster op een achtergrond van zachte aquarel in grijs, groen en blauw tinten past goed bij geboortekaartjes Mason en Robin.
In onze ontwerptool kun je gemakkelijk kleuren, illustraties, teksten en lettertypes aanpassen naar wens. Dit werkt hetzelfde als met de geboortekaartjes. Zo kun je altijd een prachtige unieke sluitzegel maken die helemaal past bij jouw unieke geboortekaartje.
Bestel de sluitstickers mee met je geboortekaartjes, dan ontvang je alles gelijktijdig bij elkaar.
Wanneer je de sluitstickers los apart besteld, worden deze verzonden met de gewone brievenbuspost (zonder track en trace) en is de levertijd 3-4 werkdagen. Er zitten 24 sluitstickers op een vel.
Op werkdagen voor 15.00 uur besteld is dezelfde dag verwerkt.
Verlanglijstje
Om het kaartje toe te voegen aan het verlanglijstje moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account? Registreer je dan nu binnen 1 minuut.
Inloggen & opslaan
Registreren
Hulp nodig? Heb je een andere vraag? Bekijk dan eens Meest gestelde vragen
Waar kunnen we je mee helpen?
Kaartje
Naam kaart: Sluitsticker zachte aquarel met ster
Advies over jouw opmaak?
Wanneer je zelf je kaartje hebt opgemaakt, kunnen wij met de opmaak meekijken, als je dat wilt. Sla het kaartje eerst op in je account en klik in je account bij het betreffende kaartje op het envelopje om ons een bericht te sturen.